Nawigacja
Menu główne
· Strona główna
· Informacje o Parafii
· Nabożeństwa w naszej Parafii
· Kancelaria parafialna
· Administracja cmentarza parafialnego
· Patronka naszej Parafii
· Historia Parafii
· Galeria
· Mapka
· Kontakt
Aktualności
· Ogłoszenia duszpasterskie
· Intencje mszalne
Sakramenty święte w parafii
· Chrzest święty
· Bierzmowanie
· Małżeństwo
· Pogrzeb
Do posłuchania
· Akatyst ku czci Bogarodzicy
· Biblia w formacie mp3
Grupy Parafialne
· Służba Liturgiczna
· Róże Różańcowe
Administracja
· Logowanie

Linki
Expander

Strona główna


Poszukujemy chętne osoby na wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. Głównymi obowiązkami wolontariuszy będą: opieka nad pielgrzymami, ich przyjmowanie (na dworcach, przystankach i lotniskach), udzielanie im informacji, organizacja i logistyka podczas wydarzeń, opieka nad grupami w parafiach (wyżywienie i zakwaterowanie). Nasza parafia ma przyjąć około 500 osób, więc prosimy wszystkich chętnych o pomoc. Szczegółowe informacje można uzyskać w zakrystii lub u przewodniczącego Parafialnego Komitetu Organizacyjnego Światowych Dni Młodzieży ? Przemysława Kalety.


W galerii znajdują się zdjęcia z uroczystości udzielenia sakramentu bierzmowania przez JE Ks. Stanisława Kardynała Dziwisza, Arcybiskupa Metropolitę Krakowskiego w dniu 17.10.2015.

Zdjęcia do wywołania należy zamawiać bezpośrednio u fotografa Księdza Kardynała poprzez adres mailowy fotograf@diecezja.pl podając numer zdjęcia, które chcemy zamówić (numer znajduje się w lewym dolnym rogu fotografii). Ceny zdjęć:

w formacie 15/21 - 5 zł
w formacie 21/30 - 15 zł
w formacie 30/45 - 35 zł

Wywołane zdjęcia będzie można odebrać w zakrystii.

Aby przejść bezpośrednio do galerii kliknij tutaj

Serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców w wieku od 8 do 18 lat do podjęcia posługi w naszym kościele jako ministrant lub lektor. W ostatnich czasach drastycznie spadła liczba ministrantów i lektorów, nie tylko w naszej Parafii. Przypominamy, że bycie ministrantem czy lektorem to nie smutny obowiązek, ale radosny zaszczyt służby Bogu przy ołtarzu. Prosimy rodziców oraz dziadków, aby zachęcili swoje pociechy do zaangażowania się w to dzieło. Chętne osoby mogą zgłaszać się u Księdza Proboszcza.W galerii można zobaczyć zdjęcia z Misji Intronizacyjnych Najśw. Serca Pana Jezusa oraz z Triduum Paschalnego 2015 roku. Aby przejść bezpośrednio do galerii zdjęć kliknij tutaj